1 lutego 2017

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso wesprze imprezę „Dziki Weekend 2017”

Za kilka miesięcy w miejscowości Police będzie miało miejsce bardzo interesujące wydarzenie. Wszyscy Ci którzy biegają lub interesują się aktywnym trybem życia mogą się zaciekawić tą imprezą. „Dziki Weekend 2017” to zawody popularyzujące bieganie jako najprostszą formę ruchu i rekreacji, są one zachętą do aktywnego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Zawody odbędą się w dniach 18 – 20  sierpnia 2017 roku. START i META wszystkich biegów stanowić będzie polana obok stadionu LA przy ul. Piaskowej 97.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21:45 i zacznie się od VII „Nocnego Biegu Szlakiem Dzika”. Bieg ten będzie miał dystans 5 km, a kolejne dni zapowiadają się równie aktywnie.

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso będzie miało przyjemność przyczynić się do imprezy „Dziki Weekend 2017” dzięki swojemu wsparciu.

Jeśli chciałbyś uczestniczyć w biegu wystarczy się zapisać na stronie internetowej kbdzik.pl przy pomocy zakładki ZAPISY. Zapisy elektroniczne możliwe są do 13.08.17r. włącznie. Wszyscy, którzy wezmą udział w zawodach otrzymają pamiątkowy medal oraz koszulkę.

Zapisz się już teraz na Bieg!!!

Organizatorem całego wydarzenia jest Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik”, które zostało założone przez grupę polickich i szczecińskich pasjonatów biegania w styczniu 2015 roku.

Impreza biegowa w Policach odbywa sie już po raz kolejny i staje się obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego biegacza przełajowych i ekstremalnych wrażeń biegowych.

Na uczestników tego eventu czekają trzy bardzo intensywne dni pełne wrażeń, rywalizacji i niezapomnianych emocji. Prócz zajęć związanych z biegiem nie zabraknie również wielu bardzo ciekawych atrakcji towarzyszących.

Podczas tegorocznej edycji imprezy biegowej na uczestników czeka limitowana nowość – „Ekstremalny Bieg Juniora”. Dystans tego biegu wynosi 1 km i odbędzie się on z przeszkodami. Więcej informacji na ten temat można oczekiwać na przełomie lutego/marca. Start tego biegu odbędzie się w trzecim dniu weekendu – 20 sierpnia.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu.